| Ha egyedül érzed magad,vagy csak kilépnél kicsit a hétköznapok forgatagából, ha egy kis nyugalomra, gyengédségre vágysz.Gyere el hozzám feloldódni.Barátságos hangulatban eltöltött kikapcsolódásra,igény szerinti erősségű és finom érzéki masszázzsal várlak a hét minden napján 0-24 óráig |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/4721008 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Veszprém |
| E-mail: | vargaeszter67@freemail.hu |
| MSN: | vargaeszter67@hotmail.com |
| Külső: |
| Magasság: | 164 cm |
| Testsúly: | 64 kg |
| Szemszín: | barna |
| Mell-körméret: | 96 cm |
| Derék-körm.: | 85 cm |
| Csípő-körméret: | 98 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- gyógymasszázs - erotikus masszázs - svédmasszázs - relaxmasszázs - zsírégetőmasszázs - talpmasszázs - lingam masszázs - prosztatamasszázs - potencianövelő masszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni - van masszázságyam honlapom:https://sites.google.com/site/varazsmasszazs3/
|
| Nyitva tartás: | hétfőtől vasárnapig
0-24 óráig |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|