| Édes mosolygós molett csajszi vár egy kellemes együttlétre.Minden megbeszélhető csak keress fel.Természetesen a teljes diszkréció biztosítva.Várlak szeretettel és ígérem teljes odaadással élvezettel törődöm veled.Használd ki és élvezd a helyzetet.Minden nap elérhető vagyok.Akár meg is tudlak látogatni a kényelmed érdekében. |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 70/2173303 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (14. kerület) |
| Külső: |
| Magasság: | 160 cm |
| Testsúly: | 73 kg |
| Szemszín: | Zöldes-Barna |
| Mell-körméret: | 110 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - házhoz megyek - lakásomon tudlak fogadni Nincs kedved menni sehova és otthonodban szeretnél vendégül látni?Nálad is szívesen lesem kívánságod.
|
| Nyitva tartás: | Elérsz minden nap.Ha most nem akkor próbáld később.Hallgasd meg ajánlatom. |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|