Sziasztok!
Lágy masszázs és forró erotika.A kettő kombinációjával várlak Budapestől 20 km-re,diszkrét otthonomban. |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/9964452 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Gödöllő |
| Külső: |
| Magasság: | 160 cm |
| Testsúly: | 48 kg |
| Mell-körméret: | 85 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs - csúszkamasszázs (teljes testtel)
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Nyitva tartás: | hétfő-péntek:9-17
szombat:11-17 |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|