| Zuglói magánlakásomon várlak ,ha szeretnél egy fáradt nap ,vagy esetleg egy hosszabb hét után ellazulni.Vagy kicsit mást:-)))Maximális diszkréció!!Csak hívószámkijelzéssel hívj!!! |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 30/3564439 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (14. kerület) |
| E-mail: | margareta42@citromail.hu |
| MSN: | margareta42@citromail.hu |
| Külső: |
| Magasság: | 162 cm |
| Testsúly: | 62 kg |
| Szemszín: | Zöld |
| Mell-körméret: | 100 cm |
| Derék-körm.: | 85 cm |
| Csípő-körméret: | 100 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- gyógymasszázs - sportmasszázs - svédmasszázs - relaxmasszázs - zsírégetőmasszázs - talpmasszázs
- kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Idegennyelvek: |
- |
| Nyitva tartás: | Előre egyeztetett időpontban.Csak hívószámkijelzéssel!! |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|