Várlak szeretettel kellemes, diszkrét otthonomban a hét bármely napján egy érzéki, kényeztető masszázsra. Lehetőség van lingam masszázsra is.
E-mailre is szívesen válaszolok: letike28@gmail.com
KÉRLEK SZÁMKIJELZÉSSEL HIVJ! Köszönöm. |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 70/3520208 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (14. kerület) |
| Külső: |
| Magasság: | 164 cm |
| Testsúly: | 67 kg |
| Szemszín: | kékeszöld |
| Mell-körméret: | 90 cm |
| Derék-körm.: | 75 cm |
| Csípő-körméret: | 95 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs - csúszkamasszázs (teljes testtel) - aromamasszázs - relaxmasszázs - talpmasszázs - lingam masszázs - prosztatamasszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Idegennyelvek: |
angol |
| Nyitva tartás: | Hétfőtől péntekig 11-21 óra között, hétvégén 12-21 óra között |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|