Kedves odaado lány várja pihenni vágyo uriemberek hivását. Szakszerü svédmasszazs, lingam masszázs csuszkás masszázs érzéki masszázs.
Kellemes környezetben várlak a 13. kerületben |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 70/5248575 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (13. kerület) |
| E-mail: | lilly0x@citromail.hu |
| Külső: |
| Magasság: | 180 cm |
| Testsúly: | 65 kg |
| Szemszín: | zöld |
| Mell-körméret: | 90 cm |
| Derék-körm.: | 60 cm |
| Csípő-körméret: | 90 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs - csúszkamasszázs (teljes testtel) - sportmasszázs - svédmasszázs - lingam masszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Idegennyelvek: |
német |
| Nyitva tartás: | hétköznap és hétvégén napközben |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|