NAPKÖZBENI ÉRZÉKI ÉRINTÉS, PROSZTATAMASSZÁZZSAL IS! EROTIKUS LINGAMMAL KOMBINÁLVA! # FÜRDÉS KÖTELEZÖ! + Diszkréció adott és elvárt! # MEGTORTENT REIKI II-ES BEAVATASOM IS. IGY MÁR ERRE A FAJTA ( ENERGIA) KEZELESRE IS VAN LEHETOSEGED!
|
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/9790700 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | BUDAPEST (21. kerület) |
| Külső: |
| Magasság: | 162 cm |
| Testsúly: | 80 kg |
| Szemszín: | zöld |
| Mell-körméret: | 88 cm |
| Derék-körm.: | 98 cm |
| Csípő-körméret: | 118 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- gyógymasszázs - erotikus masszázs - svédmasszázs - aromamasszázs - relaxmasszázs - talpmasszázs - lingam masszázs - prosztatamasszázs - potencianövelő masszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni - van masszázságyam Csak szamkijelzett, magyar szamot veszek fel!
|
| Idegennyelvek: |
Német( kicsit!) |
| Nyitva tartás: | Minden nap 9-19h között! Hétvége változo, hívj! |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|