Szőkésvörös hölgy vagyok.
Budai kis lakásomban várok szeretettel minden masszázsra, relaxálásra vágyó Kedves Vendégemet diszkrét környezetben.
Számomra fontos a test és a lélek harmóniája.
Mivel fodrászként is funkcionálok, ezért szívesen összeegyeztetem a kellemeset a hasznossal! Várom Drága Vendégeim hajvágásra és egy nagyon kellemes masszázs verzióra kettő az egyben!!!:)))
Nem csak a 20 éveseké a világ!:-)
Évi
|
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 30/8874481 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (3. kerület) |
| Külső: |
| Magasság: | 160 cm |
| Testsúly: | 55 kg |
| Mell-körméret: | 80 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- gyógymasszázs - erotikus masszázs - sportmasszázs - svédmasszázs - relaxmasszázs - manager masszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség Call me!!!!
Holnap, pénteken 04.03-án 13 óráig vagyok elérhető!....:-)
|
| Idegennyelvek: |
angol |
| Nyitva tartás: | Hétfőtől Péntekig
reggel 9 órától délután 17 óráig. |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|