| Kedves uraim! Egy igazán érzéki Milf vár titeket 11-ik kerületi diszkrét otthonában ahol átélhetitek a gyönyör minden élményét. Egy érett NŐ vagyok akivel minden vágyálmod teljesülni fog!! Kérlek tisztelj meg azzal, hogy szám kijelzéssel keresel. Köszönöm. Puszi: Maya |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/5417955 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (11. kerület) |
| Külső: |
| Magasság: | 172 cm |
| Testsúly: | 65 kg |
| Szemszín: | zöld |
| Mell-körméret: | 95 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs - csúszkamasszázs (teljes testtel) - sportmasszázs - svédmasszázs - relaxmasszázs - prosztatamasszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Nyitva tartás: | hétfőtől-péntekig 9:00-18:00ig |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|