Érzéki masszázsra vàrom kedves igényes uriemberek hivását.Egy erotikus lány kényeztetésére vágysz?hivj bátran.
13.kerületi légkodicionált lakásomban várlak.A diszkrécio maximális!
Csók Majácska
06/20-494-0296 |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/4940296 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (13. kerület) |
| Külső: |
| Magasság: | 160 cm |
| Testsúly: | 50 kg |
| Szemszín: | barna |
| Mell-körméret: | 75 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- gyógymasszázs - erotikus masszázs - csúszkamasszázs (teljes testtel) - sportmasszázs - svédmasszázs - relaxmasszázs - talpmasszázs - lingam masszázs - prosztatamasszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Nyitva tartás: | Hétköznapokon 10-18 óráig elérhető vagyok |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|