| Salgótarján közelében várom a kedves érdeklődőket lazító és lingam masszázzsal. elérhetőség hétfőtől péntekig (csütörtök kivételével) 10-18-ig, szombaton 10-15-ig. Tel.: +36206238264 |
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/6238264 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Salgótarján |
| Külső: |
| Magasság: | 163 cm |
| Testsúly: | 60 kg |
| Szemszín: | barna |
| Mell-körméret: | 90 cm |
| Derék-körm.: | 70 cm |
| Csípő-körméret: | 95 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs - lingam masszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni
|
| Nyitva tartás: | hétfőtől péntekig (csütörtök kivételével) 10-18-ig, szombaton 10-15-ig |
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|