Lazító, frissítő masszázzsal várlak a Bécsi út elején.
|
| Elérhetőségem: |
 Telefon: | +36 20/3432084 (Ha hívsz, kérlek hivatkozz a masszazsZONA.hu oldalra!) |
| Város: | Budapest (2. kerület) |
| E-mail: | zadoriviki@freemail.hu |
| MSN: | Nincs:) |
| Külső: |
| Magasság: | 160 cm |
| Testsúly: | 54 kg |
| Szemszín: | zöld |
| Mell-körméret: | 90 cm |
| Derék-körm.: | 60 cm |
| Csípő-körméret: | 90 cm |
| Tudnivalók: |
Szolgáltatások, információk: |
- erotikus masszázs - csúszkamasszázs (teljes testtel) - svédmasszázs - relaxmasszázs
- franciás levezetésre van lehetőség - kézi levezetésre van lehetőség - lakásomon tudlak fogadni - van masszázságyam
|
| Idegennyelvek: |
Angol |
| Nyitva tartás: | Elérhető
Hétfő: 09 órától 21 óráig
Kedd: 09 órától 21 óráig
Szerda: 09 órától 21 óráig
Csütörtök: 09 órától 21 óráig
Péntek: 09 órától 21 óráig
Szombat: 09 órától 21 óráig
Vasárnap: 09 órától 21 óráig
|
| Értékelés: |
| Környezet: | n.a. % |
| Külső: | n.a. % |
| Hozzáállás: | n.a. % |
| Technika: | n.a. % |
| Átlag: | n.a. % |
|